Automotive ConceptMercedes has used concept automobiles to showcase among the most groundbreaking improvements within the auto business. Dwa lata temu przechodziłem przez Plac Konstytucji w Warszawie i była tam wystawa samochodów stworzonych przez jakiegoś Polaka. Prototypy naprawdę świetnie się prezentowały. Wyjątkowy design, powiedziałbym, że miał coś polskiego w sobie. Bardziej eleganckie niż sportowe.

Polska premiera dziewiątej generacji Hondy Civic miała miejsce cztery lata temu. Wydawać by się mogło, że to niedawno. Japończycy jednak już kończą pracę nad kolejną odsłoną maszyny. Jej zapowiedź przedstawiono podczas genewskich targów samochodowych.

For example, Volkswagen’s first electric car ID.three comes with an non-obligatory Head-up show. In 2019, the company revealed various new features of the car, which is projected to hit the market by 2020. Szkoda że obecna S-klasa nie wygląda tak jak idea kabrioletu Mercedesa Ocean Drive.

kupiłem do żony xc60 te opony i muszę powiedzieć spisują się rewelacyjnie. Żona jeździ głownie po mieście niezbyt duże dystanse. Co okolo 10 tyś robię przekladkę przód tył poza sezonem wymian i tyle. więc pewnie jest teraz lepiej z jakością niż kiedyś. Dostaję wiadomość, że jednak się niezdecydowani. Pod spodem 3 kropeczki feedbacku. Pierwsze 2 argumenty totalnie się z nim zgadzam. Nie mam zastrzeżeń do takiej oceny.

Oczywiście ważne, aby chociaż przeczytać instrukcje i je dobrze ustawić, bo bez tego ani rusz. Widziałem dzbanów, którzy ustawiali tak, ledwo sięgająca do okna końcówka rury wdmuchiwała pewnie połowę gorącego powietrza z powrotem do mieszkania, i narzekali, że przenośne klimatyzatory to gówno.