Automotive ConceptMedical tourism is touring around the world for healthcare benefits. Za pomocą jakichś łańcuchów co były w garażu i mojej kłódki od roweru przypiął ją do latarni i zadowolony chce iść wracać do mieszkania a tu nagle przyjeżdżają 2 samochody z januszami współwłaścicielami, którzy domyślili się gdzie ich własność może się znajdować xD Zaczęła się nieziemska inba bo janusze drą mordy dlaczego 9000 ukradł i że ma oddawać a ojciec się drze, że oni go oszukali i on 5000zł się składał a był na spocie w ten weekend. Ja starałem się załagodzić sytuację żeby ojciec od nich nie dostał wpierdolu bo było blisko.

Po godzinie wraca i mówi do mnie, że muszę mu pomóc z czymś przed domem. Wychodzę na zewnątrz a tam nasz samochód z 9000 na holu xD Pytam skąd on go wziął a on mówi, że januszowi zajebał z podjazdu przed domem wybijając okno w aucie bo oni go oszukali i żeby łapał z nim za bagażnik i pchał do naszego garażu, bo on nie ma kluczyków XD Na nic się zdało tłumaczenie, że zajmie cały garaż i nie będzie gdzie postawić naszego auta. Na szczęście 9000 nie zmieściła się w drzwiach do garażu więc stary stwierdził, że on ją przed domem zostawi.

Vehicle interiors are revolutionizing by providing the futuristic digital user expertise in front of drivers. The number of displays in autos has been constantly increasing, as OEMs are at all times attempting to remain forward from their rivals to make their automobiles extra engaging with advanced instrument clusters. For instance, in March 2020, Continental AG showcased its autostereoscopic 3D know-how which shows three-dimensional scales, pointers, and objects.

Jeśli planujecie w najbliższym czasie (lipiec) lot # lufthansa na krótkim lub średniodługim odcinku, to szykujcie żołądki lub weźcie prowiant, bo może się zdarzyć że nie dostaniecie jedzenia, bo firma kateringowa ma strajk. Dziś na jednym odcinku mi się to właśnie zdarzyło.

In 2020, the mass production of L3 autonomous autos is to quicken business use of drive-by-wire systems. Foreign corporations with an early layout in China can have first-mover advantage. Throughout the Chinese market, only a few native players have made a difference in drive by wire know-how, with small business scale, however the significance of drive-by-wire chassis makes them an enticement to capital and giants. In 2019, Shanghai NASN Automotive Electronics Co., Ltd. raised funds of RMB400 million. It is alleged that Huawei will set foot in drive by wire area.