Automotive ConceptMercedes has used concept automobiles to showcase some of the most groundbreaking improvements within the auto business. Wspomniałem, że ojciec ma kolegę mirka, z którym jeździ na spoty. Kiedyś towarzyszem wypraw weekendowych był hehe Zbyszek. Człowiek kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w kamizelce BOMBOWIEC. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kielicha. Najebali się i oczywiście cały czas gadali saabach i upadku marki. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepsze są 9-three czy 9-5.

The chacha had soused me something good. I was feeling the irrigating pangs of conscience. When it was my turn, I raised my glass and appeared around the desk, making deliberate eye contact with these I would come to think about mates. I understood then that YPT’s 5-star scores came from individuals who weren’t ranking the company, per se, however who have been ranking their group. Their camaraderie, the time that they had collectively.

Po godzinie wraca i mówi do mnie, że muszę mu pomóc z czymś przed domem. Wychodzę na zewnątrz a tam nasz samochód z 9000 na holu xD Pytam skąd on go wziął a on mówi, że januszowi zajebał z podjazdu przed domem wybijając okno w aucie bo oni go oszukali i żeby łapał z nim za bagażnik i pchał do naszego garażu, bo on nie ma kluczyków XD Na nic się zdało tłumaczenie, że zajmie cały garaż i nie będzie gdzie postawić naszego auta. Na szczęście 9000 nie zmieściła się w drzwiach do garażu więc stary stwierdził, że on ją przed domem zostawi.

Rev. Elaine C. Torrance-Gingrich is the founder of Avalonian Moon LLC, a company devoted to instructing spiritually-centered girls who struggle with the challenges of midlife, learn how to leverage the Regulation of Attraction to create extra money, laughter and magic in their lives and companies.

Widzisz, advertising jest mocniejszy niż Cx. Opory powietrza pięknie wyglądają na papierze i w sporcie ekstremalnym, ale w ruchu codziennym? Nikt tego nie odczuje i mało kogo to obchodzi. Prędzej sprzedasz samochód dzięki gadżetom i bajerom (szczególnie nieużywanym od 12 lat), których nie ma konkurencja, niż niskim oporem powietrza.