Automotive ConceptI’m Anna Wrench, a knowledgeable and qualified blogger. Asian firms investing in Burma aren’t run by worse or greedier individuals than ours are. They’re just working under a special risk calculus. American firms putting more than $500,000 into the country are required to publicly report their land acquisitions, payments to native officials, and security preparations. In the event that they get busted doing something heinous, they’ll find yourself on entrance pages. Growing-nation multinationals don’t have these pressures.

Jest wysoce prawdopodobne, że w razie konfliktu z Rosją, Niemcy zaatakują nas od zachodu. Już teraz widać wyraźnie, że naszych byłych okupantów, łączą wspólne interesy i umowy. Przykładem niech będzie gazociąg omijający Polskę i zakaz wydany amerykańskim wojskom na przejazd niemieckimi autostradami na manewry Anakonda !6. Teoretycznie niby nic, ale według mnie czymś to dobitnie świadczy. Cóż – historia lubi się powtarzać. Obyśmy tym razem nie dali się nabrać i byli przygotowani na to, że od stuleci jesteśmy solą w oku naszych sąsiadów.

Ciężko powiedziec i podać jedno konkretne rozwiazanie, bo takowego nie ma – wszystko jest “zależne”. Najlepsze rozwiazanie to 10 p!!%!$#nik meteo który sprawdza warunki w domu i na dworze. Jeżeli wilgotnosc na dworze jest niska a temp wysoka, zagrozenia nie ma. Groźnie robi sie, gdy jest wysoka temp i wysoka wilgotnosc na dworze. Wtedy wprowadzajac powietrze do środka, narazamy sie na dyfuzje.

Mirki pomóżcie bo ja już nie mam sił, pacjent saab 9-3 II, w sobotę pękł mi klips sprężyny odbijającej sprzęgło, jeździć się da ale można jebla dostać z tym krótkim skokiem. Zamówiłem odrazu oryginał na Drakenie, odrdzewiłem sprężynę żeby lepiej chodziła, paczka dziś przyszła, szczęśliwy wracam z roboty i zabieram się do montażu, który jak czytałem zajmuje 5min. No niestety, nie dość że klips odstaje od blachy kilka mm (chyba że tak ma być, aczkolwiek połamany tak nie odstaje) to za uja nie da się tej sprężyny wsadzić, nie da się jej aż tak jej ścisnąć żeby weszła, próbowałem na pedale wciśniętym, na maksa “wyciągniętym” też lipa.

Growth of the “Micro” dates back as early as 1967 when Jim Bede was impressed by the Schleicher ASW 15. At the time, however, Bede was working on the Bede BD-4 design. The BD-four was a reasonably standard looking high-wing four-seater, but it surely provided good performance and was pretty cheap. Over the lifetime of the corporate about 600 BD-4s had been sold, a success by any measure.